05 Haziran 2020 Cuma
iQOO Neo 3 videosu sızdı! Tasarım netleşti

iQOO Neo 3 videosu sızdı! Tasarım netleşti

Mobil pazarda rekabet artarken Vivo’nun alt markası olan ama üst segment telefonlar ortaya koyan iQOO yeni telefonu iQOO Neo 3 ile daha fazla kişiye ulaşacak. İşte sızan son video…

Kısa bir süre içinde tanıtılacak olan iQOO Neo 3 ile ilgili bugün oldukça önemli bir video paylaşıldı. Böylece telefonun tasarımı da ortaya çıktı…

Vivo‘nun alt markası ya da üst markası demek daha doğru iQOO geçtiğimiz yıl itibariyle hayatımıza girdi ve özellikle uzak doğuda büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Donanımı ile öne çıkan telefonlara imza atan iQOO, oyuncu telefonlarının günlük hayata entegre edilmiş versiyonlarını bizlere sunuyor. Bir süredir haberlerini yaptığımız ve 23 Nisan tarihinde tanıtılacağı da kesinleşen iQOO Neo 3 ile ilgili bugün ilk resmi tanıtım videosu yayınlandı.

Videoya baktığımızda telefonun Infinty-O ekran ile geldiğini görüyoruz. Bir delikli telefonumuz daha oluyor. 140 Dolara satılan Samsung Galaxy 11 modelinde de en üst segment telefonda da bu saçma deliği görüyoruz ve anladığımız kadarıyla da görmeye devam edeceğiz. Dilerseniz yayınlanan videoyu birlikte izleyelim.

Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre telefonun ekranı 144Hz tarama hızına sahip olan ilk telefon olacak. Bununla birlikte diğer detaylar ise yonga seti ve hafıza standardı. İlk kez Redmi tarafından kullanılan UFS 3.1 hafızanın 2020 yılı içine artık standartlaşmaya başlayacağını görebiliriz. iQOO 3 Neo‘nun da bu hafızaya geçiş yaptığını görüyoruz. Bununla birlikte takdir edeceğiniz üzere telefonda Snapdragon 865 yonga seti bulunacak.

Kamera tarafında ise halen belirsizlik sürüyor… Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız…