05 Haziran 2020 Cuma
iQOO Neo3 tanıtım tarihi resmi olarak belli oldu!!!

iQOO Neo3 tanıtım tarihi resmi olarak belli oldu!!!

Vivo, bugün mavi fabrika adlı bir oyun’un içinde iQOO Neo3’ün tanıtım tarihini duyurdu

Vivo, bugün sabah saatlerinde Weibo’dan yaptığı paylaşım ile  iQOO Neo3’ün tanıtım tarihini bir oyun görseliyle beraber duyurdu

Çinli üretici Vivo, bugün sabah saatlerinde, Weibo‘dan yaptığı bir paylaşım ile  iQOO Neo3‘un tanıtım tarihini resmi olarak duyurdu. Yapılan açıklamaya göre  Neo3 23 Nisan 2020 tarihinde görücüye çıkacak. Cihazın teknik özelliklerine değinecek olursak, Neo3 gücünü Snapdragon 865‘den alırken buna ek olarak,  LPDDR5 ve UFS 3.1 hafıza desteğine sahip olacak.

iQOO Neo 3′ün tanıtım tarihi çok ilginç bir şekilde duyuruldu.  Aşağıda  gördüğünüz teaser görüntüleri “Mavi Fabrika” adlı oyundan. Vivo, cihazın lansman tarihini bu oyundan aldığı bir ekran görüntüsü ile açıkladı.

iQOO ürün serisinin genel müdürü yeni ürünlerinin “3 + 2 amiral gemisi üstün paketi” olarak benimsediğini söyledi. Buna ek olarak, daha önceki sızıntılara göre cihaz, iQOO‘nun 120Hz ekran yenileme hızına sahip ilk cep telefonu olacak. Ancak şirket yazılım ile bunu 60 ve 90Hz‘e kadar düşürmenize olanak sağlayabilecek. Vivo hatırlayacaksınız, bu yılın başlarında birçok 5G‘li telefon tanıttı. Bunlar; X30 serisi, iQOO 3, vivo NEX 3S, vivo Z6, ve  vivo S6 modelleriydi. Şimdi ise Neo3‘ü tanıtmaya hazırlanan şirket’in hedefi mobil pazarında büyüyerek rekabete katılmak olacak.

Ancak bildiğiniz üzere Çin’de onlarca akıllı telefon üreticisi var. Bunların başında, OPPO, Huawei ve Xiaomi gibi büyük firmalar geliyor. Bakalım Vivo yeni cihazlarıyla birlikte bu rekabete girebilecek mi? Bekleyip görelim.